ARAÇ KOKU GİDERME


ARAÇ KOKU GİDERME

Piyasadaki Araç koku giderme ürünleri sayesinde, eskiden araca bindiğinizde hissettiğiniz ağır koku artık sizi rahatsız etmeyecek. İçerdiği ferah hava kapsülleri ile aracınızın klima ya da sigara kokuları gibi nahoş kokular araç koku giderme spreyleri ortadan kalkacak ve hayatınıza konfor sağlayacak. Herkes yaşadığı ortamın temiz olmasını tercih eder. Taze ve ferah bir koku araca bindiğiniz anda kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.

Aracın kapalı ortamında sigara içiliyorsa ya da kapalı ortamda bulunması sakıncalı olan şeylerin yarattığı koku veya klima kokusu herkesi rahatsız eder. Özellikle astım ya da alerji sorunları olanlar için bu durum daha katlanılmaz bir hal alır. Cam açmak kış ortamında zaten mümkün olmayacağı için, katlanılması zor kokular ile yola başlamak bazen azap derecesine varır.

Araç koku giderici ürünler, araç içindeki hoş olmayan kokuları örtmek yerine bu kokuları tamamen yok eder. Araç içinde unutulup bozulmuş bir yiyecek ya da yolculuk sırasında çokça rastlanılan kusma, sigara kokusu gibi kokuları etkisizleşir. Çocuklu ailelerin sıkça karşılaştığı bir durumdur. Sarsıntı ve kapalı alanda bulunmak çocukların midelerinin alt üst edebilir. İstemeden midesindekileri kusar. Görsel olarak temizlenebilen bu durum, önlem alınmaz ise uzunca bir müddet sizi rahatsız eder. Ya da hatırını karamayacağınız bir yakınınız izin istemeden sigarasını yakar ve sonrasında sigara dumanının kötü kokusu aracın içine işler. Ya da dalgınlıkla aracınızda unuttuğunuz bir yiyecek ertesi gün aracınızın kapısını açtığınızda, kötü bir sürpriz olarak karşınıza çıkabilir. Araç koku gidericiler, içindeki aktif maddeler sayesinde bütün bu olumsuz kokuları etkisiz hale getirir. Aracınızın kapısını her açtığınızda sizi ferah ve hoş bir koku karşılar. Hafif ve taze bir koku eşliğinde araç sürmenin keyfini yaşayabilirsiniz.
Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

trafikcezasorgulama.net 2014 tüm hakları saklıdır.Sitede bulunan içerikler bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.Sitemizin devlet kurum ve kuruluşlarıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
örgü