GİB TRAFİK CEZASI SORGULAMA VE ÖDEME


GİB TRAFİK CEZASI SORGULAMA VE ÖDEME

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın online şubesi olan İnternet Vergi Dairesi sitesinden GİB trafik cezası sorgulama ve ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Trafik kurallarının ihlalleri ya da diğer evrak işlemlerinden kaynaklı olarak yazılan tüm cezalarınızı detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

GİB trafik cezası sorgulama ve ödeme işlemi için İnternet Vergi Dairesi motorlu taşıt sorgulama ve kredi kartı ile ödeme ekranında plaka, eğer özel plaka ise özel plaka, T.C. kimlik numarası ya da vergi kimlik numarası ve tescil tarihi bilgilerini girmeniz gerekiyor.

Tamam butonu ile yaptığınız trafik ceza sorgulaması sonuç ekranında var olan tüm ceza ya da cezalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz sadece bir cezayı ya da tümünü online olarak kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 27.11.2015

GİB tarafından sunulan trafik cezası sorgulama ve ödeme imkanı kişilerin ceza konusundaki tüm işlemlerini yapmasını sağlamaktadır. Sizler de sunulan hizmetlerden bu yönde yararlanarak, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. GİB trafik cezası sorgulama ve ödeme için aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılacak ekran şöyledir;

GİB

Ekranda yer alan formun doldurulması sonrasında cezalar görüntülenecektır. Sayfanın alt kısmında kırmızı renk ile yazılmış yazıların okunması işlemlerin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Bu bakımdan bilgileri okuyarak sizler de konuyla ilgili işlemleri nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Böylece hiçbir sorun yaşamadan trafik cezalarınız ile ilgili sorgulama yapabilir ve ceza dökümünü alabilirsiniz.

GİB TRAFİK CEZASI SORGULAMA VE ÖDEME İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. ayhan Arslan diyor ki:

    Trafik borcum varmı ogrenmek istiyorum

  2. mesut oz diyor ki:

    Trafik borcumu öğrenmek istiyorum

Yorum Yaz

trafikcezasorgulama.net 2014 tüm hakları saklıdır.Sitede bulunan içerikler bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.Sitemizin devlet kurum ve kuruluşlarıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
örgü