PERT KAYDI SORGULAMA


PERT KAYDI SORGULAMA

Genel olarak ikinci el araç alım ve satım işlemleri sırasında en önemli faktör olarak yer alan araç hasar  kaydı bilgileri için kolay bir şekilde sorgulama işlemi yapılabiliyor. Sunulan mobil hizmet aracılığı ile birkaç dakika içerisinde pert kaydı sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Böylece ilgili aracın herhangi bir pert girişinin olup olmadığı ve kaza kaydının olup olmadığı bilgilerine en doğru şekilde ulaşılabilmektedir.

İkinci el araç alım ve satım işlemlerindeki en önemli güvenlik önlemi olarak gösterilebilecek pert kaydı sorgulama işlemi mobil hizmet aracılığı kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Cep telefonun kısa mesaj kısmına aracın şasi numarası ve motor numarası aralarında boşluk olacak şekilde yazılarak 5664’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Bu kısa mesaj aracılığı birkaç dakika içerisinde aracın trafikten çıkartılıp çıkartılmadığına dair en güncel ve en doğru bilgilere ulaşılabilmektedir. Ayrıca aşağıdaki link üzerinden de kaza tespit tutanağı bilgilerine ulaşılabildiği gibi araç hasar sorgulama işlemide yapılabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 30.11.2015

Araçlar için yapılacak bu sorgulamalar ile birlikte kişiler, merak ettiği tüm detayları öğrenerek, araçlar ile ilgili işlemlerini yapabilmektedir. Bu açıdan resmi olarak bir güvence de oluşturulmuş durujmdadır.

pert

Pert kaydı olan araç almak istemeyen ya da özelllikle perte çıkmış araçları almak isteyen kişiler bu sayede arçların resmi durumunu görerek işlem yapabilecektir. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi hizmetlerinden bu konu için yardım alabilirsiniz.

PERT KAYDI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 11 yorum yapıldı:

 1. bilal şahin diyor ki:

  araçsorgu

 2. hasan diyor ki:

  09p1651 araç sorgu

 3. MEHMET BEY diyor ki:

  06 EU 8364 slm bu aracı almak istiyorum da pert kaydı varmı durumu nedir cvp verebilirseniz sevinirim.
  iyi çalışmalar.

 4. şadi diyor ki:

  06 tc 466 araç sorgulama

 5. ERDEM SADİ diyor ki:

  31 U 7478 ARAÇ HASAR SORGULAMA

 6. deniz diyor ki:

  araçta 3 adet hasar kaydı mevcut komple boyalı gözüküyor

 7. ziya diyor ki:

  38 ph 581 sorgularmısınız pert kaydı varmı

 8. 35udt12 diyor ki:

  Hazar kaydı varmı

 9. NECMETİN diyor ki:

  aracin hasrliya ilgili birşey bulamadim

  1. NECMETİN diyor ki:

   yokmuş

 10. avşar diyor ki:

  s.a üye olmadan nasıl plaka sorgulattırım

Yorum Yaz

trafikcezasorgulama.net 2014 tüm hakları saklıdır.Sitede bulunan içerikler bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.Sitemizin devlet kurum ve kuruluşlarıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
örgü