TRAMER KAYDI SORGULAMA


TRAMER KAYDI SORGULAMA

İnternetin günlük yaşantımız içerisinde daha etkin rol aldığı bu günlerde, araç sahipleri kolay bir şekilde internet üzerinden tramer kaydı sorgulama işlemlerini yapabiliyor.

Trafik sigortası, kasko, karayolları taşımacık sigortasına ilgili olan araçlara ait olan bilgilerin sorgulanabildiği bu uygulamada kolay bir şekilde sorgulama işlemi tamamlanabiliyor.

Tramer kaydı sorgulama işlemi için öncelikle kayıt olunması gerekiyor. Daha sonra ise kullanıcı bilgileri olan kullanıcı tipi ve e-mail bilgilerinin, daha sonra ise sigorta şirketi, acente no ve ticaret sicil no bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi halinde araç hasar sorgulama işlemi yapılabilmektedir.

Daha sonra sisteme giriş yapılarak araca ilişkin olarak sorgulamalar daha kapsamlı ve daha geniş olarak yapılabiliyor ve en doğru sonuca daha etkili bir şekilde ulaşılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 30.11.2015

Tramer kaydı konusunda sorun yaşamak istemeyenlerin mutlaka aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sorgulama yapması gerekmektedir. Plakanın 5664’e gönderilmesinde eğer doğru mesaj şablonu kullanılmış ise kişilere araç hakkındaki kaza raporu gönderilecektir. Mesaj göndermek için örnek şöyledir;

sms

Belirtildiği gibi mesaj atıldığı takdirde kişilere gerekli rapor gönderilecektir. Plaka yazarken boşluk bırakılmamalıdır. Kişilerin mesajlarda en çok yaptığı hataların başında bu gelmektedir. SMS ile yapılacak bu sorgulamada sadece bir araç için bilgi alınabilir. Farklı bir araç için tramer kaydı sorgulama yapmak isteyenlerin yeni bir mesaj göndermesi gerekecektir. Fakat bu işlem için ayrı işlem ücreti ödenmelidir.

TRAMER KAYDI SORGULAMA İÇİN : TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. ENGİNDENİZ ULUTAŞ diyor ki:

    ARABAMI SATTIM ALICIDAN BİLMEDİĞİM KAZA RAPORU OLDUĞUNU SÖYLEDİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM.

  2. umut diyor ki:

    54 H 1061 motosiket herhangi bir kazası varmıdır

  3. sezer diyor ki:

    34 LE 2423 plakalı araç hakkında bilgi lütfen

Yorum Yaz

trafikcezasorgulama.net 2014 tüm hakları saklıdır.Sitede bulunan içerikler bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.Sitemizin devlet kurum ve kuruluşlarıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
örgü