TÜVTURK MOBİL MUAYENE İSTASYON BİLGİSİ SORGULAMA


TÜVTURK MOBİL MUAYENE İSTASYON BİLGİSİ SORGULAMA

Araçların belirli dönemlerde muayene işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Muayene konusunda Türkiye’deki tek yetkili kurum TÜVTURK olduğu için bu kurum üzerinden araçların muayene ile ilgili işlemleri yapılmalıdır.

Sabit şubelerin yanı sıra mobil muayene istasyonları ile pek çok noktaya giderek vatandaşların araçların daha kolay bir şekilde muayene edilmesini sağlayan TÜVTÜRK için kişilerin mobil muayene istasyonu bilgilerini alması gerekmektedir. Mobil muayene istasyon bilgileri Türkiye’nin pek çok noktasında yer almaktadır. Kişilerin TÜVTÜRK internet sitesi üzerinden yapacağı sorgulamalar sayesinde mobil muayene istasyonunun hangi tarihlerde nerede olacağını öğrenilebilir.

Bu sayede özellikle bölgenize mobil muayene istasyonunun ne zaman geleceğini öğrendikten sonra bu tarihte aracınızı sizler de muayene ettirebilirsiniz. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda vatandaşların internet üzerinden kolay bir şekilde sorgulama yapabileceği belirtilirken sorgulama yapılan ekran şöyledir;

tuvturk

http://www.tuvturk.com.tr/gezici-istasyon-ziyaret-programi.aspx bağlantısı üzerinden yapacağınız sorgulamalar ile birlikte sizlere de belirtilen ekrana ulaşabilirsiniz. resimde de görüldüğü üzere kişilerin ekran üzerinden işlem yapabilmesi adına mutlaka il seçimini yapması gerekmektedir. il seçiminin ardından bir alt bölümünde yer alan tarih seçimi ile birlikte kişilerin sorgulama işlemleri tamamlanacaktır.

Sorgulama işlemleri sonrasında kişilerin muayene yaptırması oldukça kolaydır. alınacak online randevu ile birlikte kişiler belirtilen mobil istasyonu giderek kolayca muayene yaptırabilmekte ve aracını güvenli bir şekilde trafiğe çıkartabilmektedir.
Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

trafikcezasorgulama.net 2014 tüm hakları saklıdır.Sitede bulunan içerikler bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.Sitemizin devlet kurum ve kuruluşlarıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
örgü