ÜCRETSİZ ARAÇ HASAR SORGULAMA


ÜCRETSİZ ARAÇ HASAR SORGULAMA

Ülkemizde trafik, sigorta ve araç sürücülerini bir araya getiren Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, bu bakımdan tüm işleri çok kolay bir hale getirmektedir. Vatandaşların kuruma başvuru yapmasına gerek kalmadan internet üzerinden kolay bir şekilde bilgi almasını sağlayan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi, bu bakımdan yoğun bir talep almaktadır. Sigorta, araç hasar ve poliçe gibi çeşitli konularda bilgi sağlayan Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi üzerinden ücretsiz araç hasar sorgulama da yapabilirsiniz. Bu sayede de araç ile ilgili hasar durumunu güvenilir kaynaklardan öğrenebilirsiniz.

Online Araç Hasar Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi üzerinden araç hasar sorgulaması yapmak için ilgili sorgulama ekranına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu ekranda giriş yapabilmeniz için üç seçenek bulunmakta ve giriş yapabilmeniz için bir tanesini seçmeniz gerekmektedir. Seçim yapabileceğiniz seçenekler ise sürücü T.C. kimlik numarası ve araç plakası, sigortası olan kişini vergi numarası ve plaka, sigortalının T.C. kimlik numarası ve araç plakası olan bu üç seçenekten birisini seçmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri ilgili alanlara doğru bir şekilde doldurmanızın ardından ilgili plakaya ait hasar durumunu sistem tarafından otomatik olarak yayınlanacaktır. Bu bilgiler dahilinde ise siz de araç hasar durumu ile ilgili kolayca bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetten tüm vatandaşların yararlanması mümkündür.

ÜCRETSİZ ARAÇ HASAR KAYDI SORGULAMA İÇİN: TIKLAYINIZ
Etiketler: , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Gülüzar Becan diyor ki:

    Araç kaza durumu?
    06-AP-2191 satıldı
    plakası degişti ve 20-BHB-31 oldu

  2. Engin diyor ki:

    10 ANT 86 ARACIN HASAR KAYDI VARMIDIR

Yorum Yaz

trafikcezasorgulama.net 2014 tüm hakları saklıdır.Sitede bulunan içerikler bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.Sitemizin devlet kurum ve kuruluşlarıyla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
örgü